X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
1395/11/30 @ 00:02

دلم می خواد شعر بنویسم.  از این شعرهایی که هیچ قافیه ای نداره اما کلمات خودشون قافیه می شن. خودشون مفهوم می شن.  این شعرهایی که حرف دل آدم رو می زنن. مثل بارون می مونن. 
1395/11/29 @ 23:23

بزرگی

خیلی ها رو می شناسم که می گن ما بیشتر از سنمون می فهمیم.  من کلا از کسایی که بیشتر از سنشون بفهمن یا حرف بزنن بدم میاد!  خودم اصلا این ویژگی رو ندارم.  حتی احساس می کنم خیلی کوچیک تر از اون چیزی هستم که سنم می گه.  و تجربه م صفره.  یا انگار تو مغزم هیچ تجربه ای نمیره.  تنها چیزی که من از رفتن تو جامعه تونستم بفهمم اینه که ازشون دور باشم.  به جز این مورد من هنوز همون قبلی ام.  هنوزم همون دختری ام که سوم راهنمایی بوده.  


تو خیلی از موارد فکر نکرده عمل می کنم. همیشه هم پشیمون می شم.  فکر کنم باید مثل هری پاتر رو دستم هک کنم" فکر کن قبل از هر کاری".

شاید در اون صورت یادم نره.  امروز داشتم به چند ماه پیش فکر می کردم.  چقدر دیوونه بودم.  حتی چند هفته پیش یکی گولم زد و الان بهش پی بردم.  :\ کیبردم خط صاف نداره که پوکر فیس بزنم همش دهن کجی می شه. خلاصه می خواستم بگم چقدر راحت گولم زدن. 


نمی دونم واقعا.  هیچ تغییری در خودم حس نمی کنم که بگم بزرگم الان.  انگار دوازده سالمه.  همراه با کودک درونم کودک موندم.  شاید باید بیشتر با مردم بپرم. ولی خب نمی خوام مثل مردم باشم.  می خوام خودم باشم فقط کمتر گند بزنم.

1395/11/23 @ 23:38

Home

نوستالژی به گفته‌ی هوفر بیماری‌ای است که با یک نشانه‌ی مشخص بروز می‌کند: درد (آلژیا) برای خانه (نوستوس). می‌توان برای آن مثل هر بیماری دیگری درمانی یافت. اگر نوستالژی آرزوی چیزی مشخص باشد، پس شاید بتوان با انداختن سایه‌ی آنچه هست بر خاطره‌ی آنچه بوده، این بیماری را شکست داد. مثلا زالو می‌تواند باعث جابه‌جایی توجه ذهن از درد انتزاعیِ دوری از خانه به سمت درد بسیار واقعی گزش‌های زالو شود. تریاک هم می‌تواند خاطره‌ی گذشته را مه‌آلود کند. 
ولی سربازان بعد از مدتی به این درمان‌ها مقاوم شدند. بعد از آزمایش‌های بسیار، هوفر نتیجه گرفت که هیچ‌چیز مفیدتر از فرستادن سربازان به خانه نخواهد بود. 

برشی از «پیاده‌رو» روایت والریا لوئیزلی 
از داستان همشهرى 

آه از این نوشته. آه. 
1395/11/23 @ 00:05

کتاب بخوانیم

1395/11/23 @ 00:04

کتاب بخوانیم

خاموشى خیس سنگینى بر خانه افتاده است.


کافکا در کرانه>>

( تعداد کل: 10 )
   1       2    >>